Sayfalar

Follow me around the world

29 Kasım 2013 Cuma

SNOW WHITE AND THE SEVEN DWARFS


 Evetttttt... Bugün de Pambıhh Prenses oldum! Konsept bu :) Evet belki yedi cücelerim eksik, yada ne blieyim  kaslı, boylu poslu, yakışıklı mı yakışıklı bi prens de yok ortada. Eteğim de uzun ve kuyruklu değil ona da tamam. Ama, ama arkamda Şato var yetmez mi ? Ben de Pambıh oldum ben de prenses !!! (Yazıııııııkkk !!! Kendini güzel sanıyooooo, arkasına almış bi şato başımıza prenses kesildi :)))

This is the place where I felt like the Snow White without the seven dwarfs :) Not only the dwarfs but also the handsome,muscular and strong Prince was missing :) My skirt also could be longer and tailed. But still I feel and I am the princes with this huge castle behind me :)) (Pure me, feel beautiful :) Somebody should tell me the thruth :))

 Veeee sonunda cüceler de tamam :) Artık bana kimse prenses değilsin diyemez :) (Zorla yanına 'Şeker vericem' diye kandırıp beş tane çocuk bulmuş bide yedi cüceler diyo, haspinallah veliyevelmekilll :))

Finally I found  five dwarfs around there and I have the right to be the Snow White now :) Next time we wiil be seven dwarfs I promise. Please excuse me for this impropriety for this time :))


Etek: Roberto Milano (Nişantaşı),Denim Gömlek: Zara,
Botlar: Forever21 (Washington), Saat: Armani Exchange, 
Çanta: Mıu Mıu

Skirt: Roberto Milano (Istanbul), Denim Shirt: Zara,
Boots: Forever21, Watch: Armani Exchange, Bag: Mıu Mıu

2 yorum:

  1. Cok güldüm yine :)) Kombine laf yok, kendine has bi tarzın var cook yakıstırmıssın

    YanıtlaSil
  2. :))) operim o zaman bendeeeeeeeeeeeeeeee

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...