Sayfalar

Follow me around the world

18 Kasım 2013 Pazartesi

I LOVE AMSTERDAM


Amsterdam'a hayran kalmamak imkansızzzzzzzz...Çoook uzun zamandır gitmek istediğim yerler arasında ilk sırada Amsterdam vardı. Gerçekten de istediğim kadar varmış. Bir şehir bu kadar renkli, bu kadar canlı, bu kadar ballı lokma tatlısı olamaz :) Ruhu da süperdi evleri de ,kanalları da muhteşemdi sokakları da, gündüzleri de inanılmazdı geceleri de... Rahatlıklar şehri resmen. Hayat Amsterdam'da cok güzledi :) Koyveriyorsunuz dertleri gidiverio orda :)  Şiddetle tavsiye ediyorummmmmm :) 

Amsterdam was one of the cities in Europe I wanted to visit for a long time. After my trip I saw how right I was to have a desire like this. It was percect. Life there is really cool. People living there are relaxed. I urgently recommend you to visit Amsterdam and experience day and night life there :)Eteğimin altından bakıyor adam farkında bile değilim :) (elini beline koyup poz vermiş bi de Safinaz)

I am a part of the show as he is looking under my skirt but I am posing with having no idea about it :) 
Etek: Ankara'da bir butikten, T-Shirt: H&M, Kazak: Asos, Denim Ceket: Miss Selfridge, Çanta: Primark, Botlar: Stradivarious, Gözlük: Tabe Kıyamet

Skirt: A local shop in Ankara, T-Shirt: H&M, Pullower: Asos, Denim Jacket: Miss Selfridge, Bag: Primark,
Booties: Stradivarious, Sunnies: Tabe Kıyamet

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...